GRUPY PARAFIALNE

Na tej stronie możesz sprawdzić jakie grupy działalne działają w obrębie naszej parafii. Klikając przycisk przy danej grupie możesz sprawdzić najnowsze ogłoszenia dla danej grupy oraz uzyskać opcje dołączenia do grupy bądź kontaktu z osobą za nią odpowiedzialną.

DZIECI DO PIERWSZEJ KOMUNII

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. Pozwala nie tylko pierwszy raz w pełni uczestniczyć w Eucharystii, ale otwiera także drogę do dalszych sakramentów.

MŁODZIEŻ DO BIERZMOWANIA

Bierzmowanie jest trzecim sakramentem wtajemniczenia chrześcijańskiego i jednocześnie drugim sakramentem inicjacji chrześcijańskiej. Zapraszamy do obserwowania ogłoszeń przez osoby przygotowujące się do jego przyjęcia

MINISTRANCI I LEKTORZY

Ministranci i lektorzy to służba liturgiczna ołtarza Pańskiego. Należąc do tej grupy masz szansę dbać o oprawę Eucharystii, zgłębiać swoją wiarę oraz dawać świadectwo Twojego umiłowania Chrystusa i świadomego przeżywania Mszy Świętej.

SCHOLA PARAFIALNA

Schola to osoby młode, które pragną oprócz pełnego uczestnictwa w Eucharystii wielbić Boga śpiewem. Spotkania Scholi parafialnej odbywają się przed mszą świętą wieczorową w każdą środę. Rozpoczynają się na godzinę przede mszą.

ASYSTA PROCESYJNA

W szczególnych Nabożenstwach oprócz Eucharystii celebryjemy również procesję Eucharstyczną. Np. Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, w oktawie Bożego Ciała, w pierwsze niedziele miesiąca od Wielkanocy do listopada. Chcesz się zaangazować? Sprawdź ogłoszenia.

OAZA RODZIN

Oaza Rodzin to krąg rodzin, które kładą szczególny nacisk na pogłębianie swojej wiary i umocnienie jedności małżeństwa. Częstokroć Oazy Rodzin angażują się w Duchową Adopcję i zawsze są otwarte na włączanie nowych rodzin w swoje szeregi.

KOŁA ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Koła Żywego Różańca to wyjątkowe zgromadzenia czcicieli Najświętszej Maryi Panny. Na terenie naszej parafii działa 12 takich kół. Zapraszamy wszystkich do troski o dobro potrzebujących pomocy bliźnich.

RUCH CZYSTYCH SERC

RCS to ruch młodzieżowy zrzeszający osoby chcące pomimo pokus XXI w. zachować czystość przedmałżeńską. Dołącz do nas – nie jesteś sam.

CHÓR PARAFIALNY

Zrzeszenie ludzi, którzy swoim głosem sprawiają, że Eucharystia jest jeszcze piękniejsza w swoim obliczu. Serdecznie zapraszamy osoby chcące przyczynić się do upiększania mszy świętych do dołączenia.